Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Wygrana z Liderem

22. 11. 13

To był najlepszy mecz w wykonaniu piłkarzy Polonii w tym sezonie. Widać już efekty pracy trenera Krzysztofa Machińskiego, który wyprowadził drużynę z kryzysu i tchnął w nią wiarę w swoje możliwości. Efekt tej przemiany mogliśmy zobaczyć w meczu z liderem tabeli Constract Lubawa. To piłkarze Polonii Pasłęk zdominowali pierwszą połowę meczu i już w dwunastej minucie gry pierwszą bramkę dla Naszej drużyny strzelił Wiktor Perlejewski. Drugą bramkę w czterdziestej drugiej minucie zdobył Paweł Kamiński i do szatni schodziliśmy z dwu bramkową przewagą. Po zmianie stron gospodarze próbowali odzyskać inicjatywę ale wszelkie ataki na naszą bramkę skutecznie rozbijała Nasza obrona. W osiemdziesiątej siódmej minucie gospodarzom udało się zdobyć kontaktową bramkę. Nadzieję na remis skutecznie rozwiał dla Lubawy w osiemdziesiątej dziewiątej minucie Radek Lenart ustalając wynik meczy 1:3.

Constract Lubawa – Polonia Pasłęk  1:3. Bramki: Perlejewski 12’, Kamiński 42’, Lenart 89’

Skład: Bebłowski, Wiczyński(61’ Bildziuk), Kruczyński, Konczewski M, Bakunowicz, Lenart, Konczewski H, Kuczkowski, Kamiński, Perlejewski, Kopycki(89’ Opiekulski)