Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Przegrana w Rudzienicach 4:2

23. 06. 11

Początek meczu nie zwiastował porażki polonistów. Już w piątej minucie bramkę na 0:1 strzelił Patryk Wieliczko. W dwudziestej siódmej minucie doskonałą interwencją w bramce popisał się Adrian Bebłowski, broniąc rzut karny. W trzydziestej piątej minucie gospodarze doprowadzają do remisu i od tego momentu to oni przejmują inicjatywę na boisku. Po zmianie stron gra nie uległa zmianie czego efektem była bramka gospodarzy w 68 minucie. Na 3:1 bramkę Czarni strzelili w 74 minucie. W 82 minucie Norbert Nestorowicz zmniejsza rozmiary porażki na 3:2. Trzy minuty później wynik meczu na 4:2 ustala zawodnik Czarnych.

Czarni Rudzienice – Polonia Pasłęk 4:2 (1:1). Bramki: Wieliczko 5’, Nestorowicz 82’

Skład: Bebłowski, Kruczyński, Wiczyński, Konczewski M, Dudkowski, Bakunowicz, Wieliczko, Konczewski H, Nestorowicz, Suckiel, Kopycki(60’ Bildziuk)