Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

REMIS z PŁOMIENIEM

23. 09. 11

Podziałem punktów zakończył się mecz między Polonią Pasłęk, a Płomieniem Turznica. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem, gdzie to gospodarze mieli przewagę i nie wykorzystali kilku sytuacji bramkowych. Po zmianie stron dalej dominującą stroną byli podopieczni trenera Machińskiego. W pięćdziesiątej pierwszej minucie bramkę na 1:0 strzela Kuba Błażewicz. W pięćdziesiątej szóstej minucie po drugiej żółtej kartce boisko musiał opuścić Wiktor Perlejewski. Grając w osłabieniu w 66 minucie swoją drugą bramkę w meczu strzela Kuba Błażewicz i prowadzimy 2:0. Kiedy wydawała się, że nic nie stanie na drodze do zwycięstwa Polonii, goście w końcówce meczu strzelili dwie bramki, doprowadzając do remisu.

Przed rozpoczęciem meczu piłkarze oraz kibice minutą ciszy uczcili pamięć nagle zmarłego śp. Zbyszka Konczewskiego, który był zawodnikiem Polonii Pasłęk. Po zakończeniu kariery piłkarskiej aktywnie udzielał się w pracy na rzecz pasłęckiej piłki. Był jednym z najwierniejszych kibiców. W pierwszej drużynie gra jego syn Michał i bratanek Hubert. Zbyszku zawsze pozostaniesz w naszej pamięci.

Polonia Pasłęk – Płomień Turznica 2:2 (0:0) . Bramki: Kuba Błażewicz 51’ i 66’. Goście 87’i 89’.

Skład: Bebłowski, Rudziński(82’ Kruszyński), Wiczyński, Berdyczko, Wieliczko(58’ Bakunowicz), Konczewski H, Nestorowicz(63’ Kopycki), Szawara, Konczewski M, Błażewicz, Perlejewski.