Sekcja Piłki Nożenj
Stadion

Ulokowany na północnym wylocie z miasta, główny stadion dysponuje dwiema trybunami, zbudowanymi niemal od podstaw w 2009 roku. Główna na północy mieści 700 osób, podczas gdy przeciwległa południowa – 396.

SEKCJA KickBoxingu

Zajęcia prowadzi Janusz Wielgosz - instruktor kickboxingu od ponad 30 lat, posiadacz stopnia mistrzowskiego 1DAN w kickboxingu, sędzia klasy międzynarodowej oraz egzaminator związkowy Polskiego Związku Kickboxingu.

SPONSOR STRATEGICZNY

1 agrimasz

Juniorzy wygrywają

23. 10. 17

Juniorzy młodsi meczem z Cresovią Górowo Iławecke zakończyli rozgrywki w 1 lidze juniora młodszego.

Mecz od początku nie układał się po naszej myśli i w 47 minucie przegrywaliśmy juz 0-3. Jednak kilka zmian w przerwie i na poczatku drugiej połowy odmieniło grę naszego zespołu i w 89 minucie prowadziliśmy już 5-3. Jednak w doliczonym czasie gry w zamieszaniu podbramkowym goście strzelili kontaktowego gola i mecz zakończył się wynikiem 5-4. Zespoł Polonii w swojej grupie zajął drugie miejsce. Warto zaznaczyć, że nasz zespół grający w lidze rocznika 2007 w wiekszości składa się z zawodników z rocznika 2008 i 2009.

Dodatkowo w meczu z Cresovią dobrą zmianę dał grający w trampkarzach Kacper Koszołko (2010 rocznik).

Bramki dla Polonii strzelali: Szymon Cichorek 3, Ksawery Kujawski 1 i Krzysiek Lepak 1. Drużyna juniora młodszego jest pierwszą grupą, która przeszła z Akademii 2018 Pasłęk.

Skład: Strzępa, Wąsowicz (Pontus 50'), Kowalski, Lewandowski  Lepak, Stolica (Koszołko 46'), Słowiński, Smotrycki (Olejniczak 46'), Buska (Ostrowski 46'), Kujawski, Cichorek (Tkaczyk 87').