
Po dobrym meczu wygrywamy z Ossą Biskupiec 4:2. Pierwsza połowa zakończyła się remisem 1:1.
Druga część spotkania to dominacja naszej drużyny.
W końcówce meczu nie wykorzystaliśmy rzutu karnego. Strzelcami bramek dla Polonii byli Berdyczko, Aniskowicz, Błażewiczi Lenart . Wyrożniającym się zawodnikiem Polonii był Norbert Nestorowicz. Pierwszą połowę graliśmy w składzie: Skop, Szawara, Perlejewski, Berdyczko, Antczak, Łojeczko, Lenart, Aniskowicz, Skierkowski, Konczewski H., Milanowski. Po przerwie grali Konczewski M., Błażewicz, Olejniczak, Kopycki, Nestorowicz.
Po pełnym emocji meczu wygrywamy z Płomieniem Turznica 3 2. Pierwsza połowa meczu przebiegała pod nasze dyktando, ale to goście schodzili po golu w doliczonym czasie do szatni prowadząc 1 0. Druga część meczu zaczęła się jak w czarnym śnie. Goście w 48 minucie strzelili na 2 0. Późniejsze minuty to nasza dominacja na boisku. Oo bramkach Konczewskiego Huberta, Alexa Aniskowicza oraz Radka Lenarta kończymy mecz z 3 punktami. Po ostatnim gwizdku na boisku miała miejsce przepychanka pomiędzy zawodnikami obydwu drużyn w efekcie której Bebłowski oraz zawodnik gości zostali ukarani czerwonymi kartkami. Graliśmy w składzie: Bebłowski, Szawara, Perlejewski, Kowalczyk, Antczak, Lenart, Nestorowicz, Skierkowski, Konczewski H, Milanowski, Aniśkowcz . Po przerwie grali Saunders, Konczewski M, Łojeczko, Kopycki.
Remisem 0:0 zakończył się dzisiejszy mecz z Huraganem. Pierwsza połowa minęła praktycznie bez emocji. Na boisku panował chaos w wykonaniu obydwu drużyn. Druga połowa to dominacja Polonii niestety nie uwieńczona golem. W dzisiejszym meczu na wyróżnienie zasłużył Alan Antczak. Graliśmy w składzie: Skop, Perlejewski, Szawara, Antczak, Łojeczko, Lenart, Aniskowicz, Skierkowski, Nestorowicz, Kuczynski, Konczewski H. Po przerwie grali Saunders, Konczewski M., Kopycki, Olejniczak.
W pierwszej rundzie Wojewódzkiego Pucharu Polski przegrywamy w DKS Dobre Miasta 0:1, Pomimo niekorzystnego wyniku było to dobre spotkanie w wykonaniu naszego zespołu. Doświadczenie rywala grającego w wyższej lidze wzięło jednak górę, który drugą połową grając w 10 z zimną krwią wykorzystał jedyną swoją sytuację bramkową i pięknym strzałem z dystansu pokonał Adriana Bełdowskiego.
Teraz czas na ligę, która rusza 2 sierpnia. Pierwszy mecz rozegramy na wyjeździe z Huraganem Morąg
Skład: Bełdowski, Perlejewski, Szawara, Olejniczka T, Łojeczko, Koawalczyk, Lenart, Milanowski, Skierkowski, Nestorowicz, Aniskowicz. Po przerwie grali również: Kuczyński, Konczewski M, Antczal, Łoś