IV edycja memoriału Im. Bogdana Korzeniowskiego. Tym razem w świecie piłkarskim upamiętniającym założyciela i wieloletniego prezesa KS Polonia Pasłęk wezmą drużyny z rocznika 2016/2017. Udział potwierdziło 18 drużyn.
Memoriał zostanie zakończony spotkaniem drużyn Old boys Poloni Pasłęk i Olimpii Elblag.
W trakcie tego wydarzenia dostępne będzie bezpłatne stoisko gastronomiczne.
Memoriał jest objęty patronatem Starosty Elblasskiego oraz Burmistrz Miasta i Gminy Pasłęk.
Wspiera na również SZS Pasłęk, WMZPN, Paki Prints, Stokota

24. 05. 13

Po bardzo ciężkim i wyrównanym meczu Polonia Pasłęk wygrała z Czarnymi Rudzienice 2:1. Pierwsza połowa meczu zakończyła się bezbramkowym remisem. Na pierwszą bramkę czekaliśmy do sześćdziesiątej trzeciej minuty, kiedy to goście objęli prowadzenie. Na wyrównanie nie czekaliśmy nawet minuty, bo w sześćdziesiątej czwartej minucie bramkę strzela Kuba Błażewicz. Trzy punkty ratuje w osiemdziesiątej ósmej minucie Dawid Olejniczak.

Polonia Pasłęk Czarni Rudzienice 2:1 (0:0). Bramki: Błażewicz 64’, Olejniczak D 88’

Skład: Bebłowski, Berdyczko, Konczewski M, Błażewicz, Konczewski H, Nestorowicz(55’ Bakunowicz), Szawara, Rudziński(70’ Olejniczak D), Sawicki, Wieliczko, Perlejewski.